en-Letní focení s Erin

26/04/2020
Letní focení s Erin
Letní focení s Erin

Ráda vzpomínám na svůj čas strávený v Irsku. Jedenáct let se jen tak nezapomene a navzdory všem předsudkům, že tam stále prší, globální oteplování nám zajistilo horká léta stejně jako zbytku Evropy. Takto jsem využila celé léto ke spoustě příjemných focení v přírodě.

Spolu s půvabnou a talentovanou Erin jsme nafotily nesčetně krásných seancí. Tentokrát jsme si řekly, že bychom chtěly něco ve stylu boho. Chtěly jsme být nespoutané a lehké jako pírko. Chtěly jsme, aby se na fotkách obnažovala sluncem políbená pleť. Chtěly jsme se zasnoubit s přírodou, a tak byl bohémský styl inspirovaný směrem hippies jasnou volbou.

Dekorace jsou v boho stylu často inspirovány indiánskými motivy a to by nebylo, aby Erin neměla ve svém šatníku kousek oblečení jako z filmu. Třásně, krajky a divoké vzory jsme doplnily náušnicemi ozdobenými peřím a náramky z kůže. A když nás omrzelo to, vyměnily jsme třásně za jemný štrikovaný top v bílém a spojily to s květovanou sukní. Co víc si přát. 

Na focení ráda kombinuji vlastní šatník klientky s doplňky, které přidám ze svých zásob. Někdy by člověk nevěřil jaké skvosty klientka objeví ve svém šatníku, aniž by o nich věděla. Málokdy je třeba něco dokupovat, tomu se snažím vyhýbat. Koneckonců máme vždy dost oblečení, ze kterého můžeme na místě vybírat a když se nám kombinace nezdá, prostě to převlíkneme.

Počasí se nám vydařilo a domů jsme s Erin jely spokojené. Napříště už máme nové nápady a těšíme se na jejich zrealizování.