en-Na procházce městem

26/04/2020
Focení ve měste
Focení ve měste

S Olhou (čti Olou) jsem se poprvé setkala na focení kampaně pro Eyelash Extensions, kde byla modelkou a mrkala na nás svými krásnými řasami. Její ukrajinský původ, křehká krása a půvabné křivky, které si pravidelně formuje tancem, mi okamžitě učarovaly. Tolik, že jsem se ihned nestyděla zeptat, jestli by nechtěla nafotit nějaké ležérní fotky jen tak pro potěšení. Odstartovaly jsme hned druhý den.

Jak by se dalo u spontánních rozhodnutí očekávat, zákon schválnosti se promítl do počasí. Obloha měla padesát odstínů šedi a ve chvíli, kdy jsme vystrčily nos ven, začalo pršet. Přes všechna fotografická úskalí (najít dobré světlo v těchto podmínkách) jsme nakonec s výsledky byly spokojené. Olha prokreslila každou fotku svou zářící aurou a její úsměv se snoubil jak s počasím, tak s mým objektivem. 

Na focení jsme ještě předešlý večer připravily pár outfitů, které by se barevně hodily do vybrané lokality (konkrétní ulice města). Hned napoprvé se mi zalíbily vínové šaty obkreslující postavu. Ačkoli jsou šatečky pod kolena, vršek až ke krku a k tomu s dlouhým rukávem, nesmlouvavě dokazují, že i takové mohou být extrémně svůdné. Však se přesvědčte sami.

Focení jsme zakončily zastávkou v kavárně. Venku se rozpršelo jedna radost a na kafíčko já mám vždycky čas. Kavárna se ukázala být útulným a světlem zalitým prostorem. Olha a já se s jistotou znovu sejdeme v létě a vyzkoušíme si trochu odvážnější projekt. Už se těšíme.