Focení pro Tebe
Focení pro Tebe

Tvé vlastní focení

Focení je naplánované tak, aby se k Tobě hodilo a aby ses cítil/a komfortně. Na hodinky se při focení nedívám. Když se nám bude chtít, změníme outfit, účes, nebo třeba i místo. Záleží jen na Tobě a jak se Ti fotky líbí. Na výsledcích mi záleží.

Podívej se na natáčení z focení tady.

Jak focení probíhá

Podstatné je pro mě vědět, k jakému účelu fotky slouží. Napiš mi, jestli se chceš nechat vyfotit jen tak pro sebe a mít radost z aktuálních fotek, či chceš fotky použít na své modelingové portfolio, anebo chceš vytvořit nové rodinné album.

Domluvíme se na tom, jak by měly fotky ve výsledku vypadat a co je pro Tebe důležité. Dohodneme se na oblečení, líčení a na místě, kde budeme fotit. Pokud se nám v průběhu focení něco z toho nebude líbit, prostě to převlékneme, předěláme nebo přejedeme z místa na místo. Do auta se vejde celá Tvá garderóba a budeme pohybliví. Na focení si vezmi někoho sebou, vždycky je fajn mít podporu.

Focení trvá asi hodinu. Pokud se rozhodneme měnit oblečení a místo, kde fotíme, může se samožřejmě protáhnout. Skončíme až ve chvíli, kdy jsme s nafoceným materiálem spokojení. 

Doma potom vytvořím portfolio fotek. Ty si poté můžeš v klidu prohlédnout a rozhodnout se pro ty fotografie, které budou upravené a v plném rozlišení. Do dvou týdnu obdržíš odkaz na vybrané fotky a "ten zbytek" v menším rozlišení. Pokud čas dovolí, ráda např. upravím jednu favorizovanou fotku ten stejný den. Protože vím, jak se člověk těší!

Pošli mi zprávu ve formuláři, na mé telefonní číslo nebo na Facebook a já se Ti ozvu s nabídkou. 

Denča